Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Shitet toka me sip 40 hektar 🌍

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

💥💥MEGA OFERTË 💥💥

🌍Shitet toka me sip 40 hektar

Kodi: Nr41

✅📌Lokacioni: 18km nga Prishtina, 5 km nga Lipjani.
✅Rruga Topliçan-Vojinovc, komuna e Lipjanit.
✅Tokë e privatizuar nga koperativa bujqësore.
✅Rruga e asfaltuar.

✅Çmimi sipas marrëveshjes.

📞 045 117 118
Pëlqe faqen në Facebook, diq ofertat 👍👍
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep
__________________________________
Shif toka të tjera Këtu

Veçori tjera

Kontakto Agjentin