Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Q168 Shitet Garsonjere te Parku i Qytetit

€26 900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Bathrooms 1
  • Living Area 30
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet Garsonjere te Parku i Qytetit

KODI:Q168.

Banesa gjendet te parku i qyteti në rrugën Shaip Spahia afër bustit të Isa Kastratit.

Banesa ka një sipërfaqe prej 30m2 neto dhe ka kete renditje:

►1 Qëndrim ditor, 1 kuzhinë së bashku me koridor, 1 banjo dhe 1 ballkon.

► Banesa është e pajisur me rezervuar të ujit si dhe ngrohje qendore dhe poashtu e mobiluar gjë që e bënë të gatshme per banim.

► Banesa gjendet në katin e 6, pa ashensor.

Çmimi: 26900€.

Kontakt:

045 117 118 044 117 118

049 117 118 048 117 118

Na ndiqni ne Facebook

Na ndiqni ne MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin