Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Q182 Banese me qira ne qender

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Bedrooms 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 50
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne qender te Prishtines mbrapa Siriusit, perball Albi market

►Kodi:Q182

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhin

►Dhome gjumi

►Banjo

►Ballkon

►Kati i 5 me lift

►Siperfaqja:50m²

►Çmimi:300€+depoziti(ne qmim perfshihet uji dhe berllogu)

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep
Na ndiqni ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin