Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Q197 Banese me qira ne qender

€350/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Living Area 110
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa afer parkut te qytetit

►Kodi:Q197

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3Dhoma gjumi
►Banjo
►3 Ballkona
►Kati i 4 pa lift

►Siperfaqja:110m²

►Çmimi:350€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin