Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Q210 Banese me qira ne qender-Prishtine

€200/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 70
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa afer sheshit Nena Terez

►Kodi:Q210

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon

►Kati i 11
►Çmimi:200€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin