Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Shesim Banesa të ndryshme në Fushëkosovë.

  • ID PROP-­FK104
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:FK104

 

Shesim Banesa të ndryshme në lokacione të ndryshme në Fushëkosovë. Banesat kanë sipërfaqe të ndryshme dhe janë në ndërtim e sipër.

Banesat përfundohen në periudhen Qershor-Shtator 2021.

Gjithsej janë 18 Banesa.

 

Çmimi:Me marrëveshje, po ashtu varet nga sipërfaqja dhe kati.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin