Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image

Shitet banesa në Kalabri | K39

€900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Kalabri | K39

►Kodi: K39

►Renditja :
►Sallon
►Kuzhine
►2 Dhoma gjumi
►2 Banjo
►Ballkon
►Koridor
►Kati 1
►Ndertues Lesna
►Banesa gjendet ne Emshir ne rrugen Dervish Hima perball Rof Bistros

►Siperfaqe: 107.1 m2 Bruto

►Çmimi: 900 € per meter katror (pak i diskutushem)

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin