Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Shitet Gasonjere ne rrugen B (M5)

€38 500
  • ID PROP-­M5
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 40
  • Living Area 40
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet Gasonjere ne rrugen B (M5)

►Kodi : M5

►Gasonjera është teresisht e mobiluar ne menyre moderne dhe e gateshme per banim.

►Siperfaqe : 40 m2

►Çmimi:38 500 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin