Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

SHTËPI NË SHITJE NË LAGJEN QËNDRESA.

€100 000
  • ID PROP-­V26
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 4
  • Plot Size 200
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Kodi:V26

Shitet shtëpia në Lagjen Qëndresa
► Shtëpia ka 200m² dhe po ashtu 2.6 ari truall.
► Gjindet në rrugen Gjon Nikollë Kazazi.
► Gjithqka në rregull me dokumenta.

►Çmimi:100.000 Euro. ( I pa diskutueshëm ).

Kontakt:
044 117 118 049 117 118
045 117 118 048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin