Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Super banesë me qira në lagjen Prishtina e re (LS29)

€400/
  • ID PROP-­LS29
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 96
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Super banesë me qira në lagjen Prishtina e re (LS29)

►Kodi: Ls29

►Renditja:
►Salloni dhe kuzhina
► 2 Dhoma të fjetjes (njëra dhomë është me banjo
të vet)
► 2 Banjo
►Koridor
►Kati 3 me Lift
►Ballkon të madh
►Garazhdë
►Nxemje qëndrore ekonomike nën dysheme
►Banesa gjendet ne lagjen “Prishtina e re”, në kompleksin Puhiza. në një hapsirë të qetë me një pamje të bukur të qytetit.

►Siperfaqe: 96 m2

►Çmimi: 400 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin