Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

T3 Banese me qira ne Tophane

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Tophane tek teleperfomanca

►Kodi:T3

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 4 me lift
►Leshohet per afat te gjate
►Lirohet me daten 23.09.2020

►Çmimi:300€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin