Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

U12 Banese me qira ne Ulpiane

€280/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Living Area 65
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Ulpiane tek mobil shop Fita

►Kodi:U12

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 4 pa lift
►Nuk posedon termokos dhe as lavatriqe

►Siperfaqja:65m²

►Çmimi:280€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin