Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

U14 Banese me qira ne Ulpian

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Living Area 120
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Ulpian afer fontanes dhe  shkolles Hasan Prishtina

►Kodi:U14

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhin

►3 Dhoma gjumi

►Banjo

►Kati i 4

►Siperfaqja:120m²

►Çmimi:350€+depoziti

Kontakt

049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin