Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banes me qera në ulpian tek simfonija / Flat for rent in center

€300/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet Banesa me Qira në Ulpianë te Sinfonia:

Kodi: U72

►Renditja: Salloni, kuzhina, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, ballkoni.

►Kati 2 pa lift. Sip: 50 m2.

►Çmimi 300 euro i Diskutueshëm, 1 qira depozit.

Kontakti:

049 117 118     044 117 118     048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep.

________________________

English:

The flat for rent in center near from restaurant symphony.

►Second floor. The surface: 50 m2

►The price: 300 euro, + 300 euro deposit.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin