Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

U85 Banese me qira ne Ulpian

€230/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 40
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Ulpian ne rrugen kryesore
►Kodi:U85

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Kati i 2
►Nuk ka termokos

►Siperfaqja:40m²
►Çmimi:230€ i pa diskutueshem + depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin