Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

U86 Banese me qira ne Ulpian

€250/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 65
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Ulpian tek baesat e YU programit

►Kodi:U86

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome
►Banjo
►Me termokos
►Kati i pare

►Siperfaqja:65m²
►Çmimi:250€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin