Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

FK41 Shitet banesa në Fushe kosovë

€24 900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Fushe kosovë

►Kodi: FK41

►Renditja: Dhome e ditës me kuzhinë, dhomen e fjetjes ,banjo, koridor, nje shpajz të vogël. Banesa është në katin e 6t me lift, gjendet ne afērsi të shkolles fillore Mihal Grameno(100m largësi).

►Siperfaqe: 49m²

Çmimi: 24 900 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin