Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

B103 Garsonjere me qira Bregu i Diellit

€150/month
  • ID PROP-­B103
  • Lloji listimit Me Qira
  • Plot Size 25
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere
  • Ngrohje Qendrore 24h

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:B103

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe 2 ballkona

Nxemje qendrore 24H

Kati 2

Sipërfaqja:25m²

Lokacioni:Te Furra Qerimi 1

 

Çmimi: 150E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin