Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

Banesë me qira ne Breg Diellit | B100

€420/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 4
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 100
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Breg Diellit | B100

►Kodi : B100

►Renditja :

► Salloni
►Kuzhina me Trapezari
►3 Dhoma Gjumi
►Banjo, Wc
►Koridor
►Ballkon.
►Bodrum
►Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e renovuar.
►Posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
►Ne afersi te baneses eshte hapsire e mjaftueshme per parking te vetures

►Banesa gjendet ne katin perdhese, ne afersi te shkolles Ismail Qemajli.

►Siperfaqe: 100 m2

►Çmimi: 420 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin