Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Fushe Kosove |FK100

€170/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Fushe Kosove |FK100

►Kodi: FK100

►Renditje: Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor.
►Banesa gjendet afer mobileris MOBIN ne rrugen Nënë Tereza.
►Siperfaqe: 55m2

►Kati 3 me lift
►Çmimi: 170 € + depozit

Kontakt
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin