Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira ne Lagje Spitalit (LS16)

€230/
  • ID PROP-­LS16
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 75
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Lagje Spitalit (LS16)

►Kodi: :LS16

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor , kati 1, banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gateshme per banim.

►Siperfaqe : 75 m² + 25m² terase

►Çmimi: 230 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin