Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Tophane |T32

€265/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Tophane |T32

►Kodi: T32

►Banesa ka kete renditje : Sallon, kuzhine ndamas, shpajz, dhome gjumi, koridor, banjo, teras.
Ne çmim perfshihen uji dhe mbeturinat.
►Siperfaqe: 65m2

►Çmimi: 265 € +depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin