Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Banesë ne shitje ne Fushe Kosove |FK76

€180
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë ne shitje ne Fushe Kosove |FK76

►Kodi: FK76

►Renditja:
►Sallon dhe kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Koridor
►Kati 5 me lift
►Siperfaqe: 55 m2
►Banesa gjendet afer mobileris Hajdini me sakt ne rrugen Lekë Dugagjini

►Çmimi: 29000 € me mobile

Kontakt
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin