Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira te shkolla Pavarsia |LS71

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te shkolla Pavarsia |LS71

►Kodi: LS71

►Renditje :
►Sallon me kuzhine
►2 Dhoma gjumi
►Ballkon
►Banjo
►Koridor
►E mobiluar teresisht
►Kati 9 me lift
►Preferohet Familjar afategjat
►Siperfaqe: 80m2

►Çmimi: 250 € i diskutushem + depozit

Kontakt: Agjentin Gentritin

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin