Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

FK106 Banesë me qira në FushëKosovë

€180/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 90
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:FK106

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

Kati 6

Sipërfaqja:90m²

Lokacioni:Afer Interex dhe AAB

 

Çmimi:180E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin