Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa në Fushë Kosovë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Fushë Kosovë
KODI:FK117.
►Banesa gjendet në rrugën Dardania, përball Apollonisë.
Renditja:
►Sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, ballkon, e mobiluar dhe e gatshme per banim, në katin e 9, me sipërfaqe prej 72m2.
►Cmimi: 36000 euro.
Kontakto agjentin e shitjes Lavdrimin 046 196 316 – Whatsapp & Viber.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin