Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Në shitje 2 banesa në Fushë Kosovë | FK120

€30 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 53
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Në shitje 2 banesa në Fushë Kosovë | FK120

►Kodi:FK120

►Banesa ne katin 1:
►Sallon me kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo , koridor, shpajz
►Ballkon , Lift
►Siperfaqe: 53.5m2
►E Mobiluar tërësisht
►Çmimi:30 000 €

►Banesa ne katin 4:
►Sallon me kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo , koridor , shpajz
►Ballkon , Lift
►Siperfaqe: 53.5m2
► Pa mobiluar
►Çmimi: 28 000 €

Kontakto Gentritin
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin