Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Fk25 Banese me qira ne Fushe Kosove

€170/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Living Area 98
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa pa mobilje afer Kosvegasit

►Kodi:Fk25

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 7 me lift

►Siperfaqja:98m²
►Çmimi:170€+depoziti

Kontakt
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin