Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

FK83 Banesë ne shitje në FushëKosovë.

€27 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Fushekosovë afer Komunes se re.

FK83

►1 Dhome gjumi
►Sallon
►kuzhine ndamas
►ballkon te izolum .
► banjo
►koridor dhe 7m podrum.

 

►Siperfaqja>51m2.

► Banesa eshte ne f.kosove mbrapa komunes se re ose
afer ambulantes nderim i vjeter Bresje.

►Qmimi 27.500€

Veçori tjera

Kontakto Agjentin