Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Shitet banesa ne Fushe Kosove me Flete Poseduese

€31 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Fushe Kosove me Flete Poseduese

►Kodi: FK99

►Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo , koridor , kati 2 , e mobiluar teresisht

►Banesa gjendet afer restorant Noari  shum afer rruges dardania.

►Banesa eshte flete poseduese ndertues kabashi.

►Siperfaqe: 59m²

►Çmimi:  31000 Euro

Kontakt
049 117 118
044 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin