Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Q202 Banese me qira ne qender

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 2
  • Living Area 81
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banese me qira ne qender te Prishtines afer komunes se vjeter, tek Procredit Banka

►Kodi:Q202

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 3 pa lift
►Leshohet vetem per familjar

► Eshte e lire nga muaji shkurt

►Siperfaqja:81m²
►Çmim:350€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin