Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Super Banesë me qira ne Lagje Spitalit (LS32)

€300/
  • ID PROP-­LS32
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Super Banesë me qira ne Lagje Spitalit (LS32)

►Kodi : LS32

►Renditja: Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , koridor, ballkon , kati 2 me lift , garazh , ne dhomen e gjumit e posedon edhe tushin, banesa eshte e re e mobiluar teresisht me mobilje moderne , lagje e qet per banim , shkollen afer , rrugen kryesore afer , posedon edhe garazhen . Jepet per familjare afategjate

►Banesa gjendet ne lagje spitalit Rrugen : Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia

►Siperfaqja : 97 m2

►Çmimi: 300  €+ depozit

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin